602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

VATA AROOMIÕLI, Maharishy

VataOilAroomidMAHSN
Hind:
14.95 EUR

VATA AROOMIÕLI, MAHARISHY

Eriline segu aroomiõlidest mis suurendavad meie heaolutunnet stressi, reisimise, tiheda kontoritöö või siis õhtusel ajal ning samuti külma, kuiva ja tuulise ilmaga.

NB! Aroomiõlid on väga kontsentreeritud! Hoia lastele kättesaamatult! Väldi kokkupuudet silmade ja limaskestadega. Kahjulik allaneelamisel! Allaneelamisel võib tekitada kopsukahjustusi! Allaneelamise korral ära katsu oksendamist esile kutsuda vaid otsi kohe meditsiinilist abi, näita arstile toote pakendit (infot). Tuleohtlik!

 

AROOMIÕLID – lisainfo ayurveda teadusest aroomiõlide kohta

NB! Info ei ole mõeldud ravimiseks ega tervendamiseks vaid selgitab ayurveda vaatenurka!

Aroomiteraapia lille ja ürdi ekstraktide ning viirukite näol on olnud ammustest aegadest ayurveda tervenduskunsti lahutamatu osa. Aroomid on olnud meeldivaks viisiks segundada inimese psühho-füsioloogiasse taimede tervendavat tarkust.

Ehkki ka üksikaroomipõhised viirukid ja lilleveed ei ole ayurvedas tundmatud on tüüpilisem siiski erinevate aroomide kombinatsioonide kasutamine, et saavutada sünergia ja tasakaal. Sünergiline segu toob terviklikku kasu mis ületab üksikkomponentide summeeritud kasu. Samuti aitab koostisainete hoolikas tasakaalustamine neutraliseerida võimalikke kõrvalmõjusid.

Ayurvedas räägitakse keha, meele ja hinge tasakaalustamise vajadusest igal aastaajal. Looduses ja meie kehas valitsevad tüüpenergiad ehk funktsionaalsed printsiibid Vata, Pitta ja Kapha väljenduvad erinevalt ka erinevatel aastaaegael. Kui sügis ja talv on seotud Vata energiaga, siis kevad Kapha ning suvi Pitta energiaga. Nii on hoolikalt välja töötatud ka aroomisegud mis on eri aastaaegadel nii üldise tasakaalu kui ka personaalse tasakaalu taastamiseks eriti sobilikud.

VATA doshat tasakaalustavad erinevad aroomisegud sisaldavad olemuselt magusaid ja soojendavaid õlisid nagu magus apelsin, geraaniumi roos, ylang ylang ja viiruk. Baasõlina masaazhiõli valmistamisel võib kasutada näiteks jojoba õli. NB! Pea alati meeles et aroomiõlid on väga kanged ning kasutada võib neid vaid mõni tilk korraga lahjendatult baasõlis või siis vees (aurudeks). Paar tilka Vata segu kuuma vee sisse tilgutatuna on hea näo auruteraapiaks talvisel ajal. Näiteks sidruni, magusa apelsini ja jasmiini (2-2-4 tilka) kombinatsioon aitab õhtul maha rahuneda (näiteks infuseerituna vannivette). NB! Kasuta aroomiõlisid ainult välispidiselt!

PITTA dosha kipub tasakaalust väljuma olukordades, kus on suur kuumus – olgu see siis ilm või emotsioonid. Pitta doshat tasakaalustavad aroomisegud sisaldavad magusaid ja jahutavaid õlisid nagu roos, till, andel jt koos väiksemas proportsioonis rahustavate õlidega nagu ylang ylang ja viiruk ning ergutavate õlidega nagu sidrun ja piparmünt. Pitta segud on loodud selleks et rahustada, samas hoides fokusseeritust ja valvsust. Vannivette võib kuumadel päevadel proovida 4 tilka ylang ylang ja sama palju sandliõli. Või siis segada võrdsetes osades vetiveri, sandilt, roosi, jasmiini ja tilli ning kasutada vastavalt juhistele aroomi difusaatoris et luua rahustav õhkkond ning hajutada intensiivsust.

KAPHA aroomiõlide segud on üldjoontes soojendava ja energetiseeriva toimega, mis on loodud selleks et meid üles äratada niisketel, külmadel ja hallidel kevadpäevadel. Need segud sisaldavad reeglina vitaalseid õlisid nagu rosmariin, eukalüpt, piparmünt ja basiilik koos väiksemas koguses tasakaalustavate aroomiõlidega nagu viiruk või ylang ylang. Proovi 4 tilka piparmündi ja 2 nii viiruki kui ylang ylang õli vannivette infuseerituna hommikul. Tilk kummatki – nii eukalüpti kui basiiliku aroomiõli võib niisketel külmadel äevadel olla tõeline imevägi auruteraapias. See segu aitab hoida end värske, erksa ja selgena.

NB! Aroomiõlid on väga kanged ning alati tarvita pigem vähem kui rohkem! Ole ettevaatlik nii segamisel kui kasutamisel! Kasuta neid alati tugevalt lahjendatult ja tee alati enne väike proov. Väldi kokkupuudet nahaga! Raseduse ajal kasuta vaid arsti konsultatsiooni põhjal. Ainult välispidiseks tarvitamisek! Tuleohtlikud!

 

Kogus: 10 ml
Reklaambännerid