602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

SHARKARA ayurveda suhkur

SHARKARAsuhkurSN
Hind:
7.49 EUR

Ayurveda tekstides kirjeldatakse mitmeid erinevaid suhkruliike. Kõige väärtuslikumaks neist peetakse Sharkara suhkrut.

Sharkara - erakordselt puhas, unikaalne ayurveda suhkur mida valmistatakse erilise kompleksse protsessi käigus väikestes tehastes Ayurveda nõustajate Dr Kirit Pandya ning dr Prerak Shah järelvalve all. Tootmisprotsessis lähtutakse nii klassikalistest ayurveda tekstidest kui ka Vaidyate (ayurveda arstide) peretraditsioonidest. See kuninglik suhkur omandab erilised omadused vaid kindlate tootmisjuhendite ülitäpsel täitmisel.

Sharkara on väga mahe ning tal on Ayurveda kohaselt harmoniseeriv mõju. Suhkruroo happeid tekitavad osad on peamiselt taime liigendites ja juurtes. Puhastamine ning aeglane rekistalliseerimisprotsess kõrvaldavad need toksiinid. Tootmise käigus läheb ligi kolmandik mahust kaotsi. Kristalliseerumisel tekkinud kergelt kollakad ja ebaühtlased kristallid kuivatatakse India suve kuuma päikese käes. See laseb suhkrul lõplikult küpseda ning annab talle Ayurveda potentsi. Lõpuks purustatakse suhkrukristallid väikesteks tükkideks ja seejärel jahvatatakse pulbriks.

Suhkrutööstuses on rafineerimisprotsessi lõpul tavaks pleegitada suhkrut väävelhappega - protsess mis hävitab kõik Ayurveda omadused. Autentne Sharkara Klassikalise Ayurveda kohaselt jääb sellest praktikast puutumata. Seda on näha ka suhkru hallikast värvusest. Sharkara suhkrul on peaaegu neutraalne pH.

Nettokaal 500g. Tuhksuhkrusarnase konsistentsiga.

Kogus: 500 g
Värvus: Hallikas
Reklaambännerid