602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

ROYAL JELLY MESILASEMA TOITEPIIM 90

RoyalJellyToidulis7W
Hind:
59.95 EUR

ROYAL JELLY mesilasema toitepiim.

Pakendiinfo:

100% puhas ja looduslik lisaainetevaba laia spektrumi toidulisand. Purgis 90 kapslit.

Koostis: Kapslis 1500 mg mesilasema toitepiima, kapsli koostis: taimne tselluloos ja vesi.

Tarvitamine: 1 kapsel päevas koos veega. Soovituslikku kogust mitte ületada. Mõned inimesed on tundlikud mesindustoodete suhtes, katkestage kapslite võtmine ja konsulteerige oma arstiga kui peaks esinema mingeid allergilisi nähte. Ei sobi vegetaarlastele.

Tähelepanu - kui olete meditsiinilise järelvalve all, rase, imetav ema - siis konsulteeriga esmalt oma perearstiga. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset toitumist!

Säilitada jahedas ja kuivas, lastele kättesaamatult. Parim enne - vt.purgi alt.

Tootja: Seventh Wave Supplements Ltd PO Box 438, Tunbridge Wells, TN2 9NR, UK, tel 0044 (0) 1892 513782. Toodetud Ühendkuningriikides, GMP sertifitseeritud.

 

 

LISAINFO/lisalugemist:

 

Royal Jelly ehk mesilasema toitepiim on korjemesilase näärmete sekretsioon mida kasutatakse vastsete ja täiskasvanud kuningannade ehk emamesilaste toitmiseks.

Kuningannad elavad 40 korda kauem kui tavalised mesilased. Usutakse, et see on just tänu mesilasema toitepiimale. Seda looduse supertoitu tarvitasid juba vanad kreeklased. Hiina meditsiinis kutsutakse seda tuhande aasta eliksiiriks.

 

Mesilasema toitepiima toitainesisaldus on tihe, temas sisalduvad kõik 22 aminohapet, samuti rida olulisi mikrotoitaineid, sh kaltsium, magneesium, tsink, vitamiinid A, kogu B kompleks, C, D ja E. Samuti on Royal Jelly rikas nukleiinhapete, asendamatute rasvhapete ja ensüümide poolest.

 

Ühes kapslis sisaldub 1500m mg mis on terve päevanorm! Täielikult lisaainete, täiteainete jms vaba.

 

Toodetud üle 70 aastase kogemusega mesindustoodete alal inglise mesindus-spetsialistide poolt. Kõrge kvaliteet ja puhtus! GMP nõuetele vastav litsentseeritud tootmine.

 

Maksimaalse stabiilsuse tagamiseks on Royal Jelly lüofiliseeritud - ehk unikaalses madalatemperatuurilises protsessis on veesisaldust vähendatud 60%, säilitades seejuures kõik toitainelised omadused. Ei ole kasutatud mingeid kemikaale ega kuumust ning selle tulemuseks on oma "riiuliea" jooksul maksimaalselt toitaineid säilitav toode (värske kuninglik zhelee võib just veesisalduse tõttu aja jooksul oma potentsi kaotada).

7Wave Royal Jelly on sertifitseeritud chloramphenicol-vaba.

Reklaambännerid