602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

OLIIVILEHE EKSTRAKT

Oliivileht7WToidulisandid
Hind:
35.59 EUR

OLIIVILEHEEKSTRAKT, 90 vegekapslit

PAKENDI INFO:

Looduslik ja lisaainetevaba toidulisand.

Koostis: Iga vegekapsel sisaldab: oliivilehe ekstrakt 300 mg mis annab 60mg (20%) Oleuropeiini, metsiku kibuvitsaroosi kibuvitsamarja pulber 175mg, kolloidsed mineraalid 75 mg. Kapsel ise - taimsest tselluloosist ja veest.

Tarvitamine: tarvitada kuni 3 kapslit päevas koos toiduga või vastavalt arsti ettekirjutustele. Tarvitades koos vererõhuravimitega ja pikema aja vältel tuleks kontrollida vererõhu taset. Raseduse ajal tarvitada ettevaatlikult, konsulteerides esmalt arstiga. Väga tundlikud inimesed võivad soovida alustada 1 kapsliga, annust järkjärgult suurendades.

NB! Kui olete meditsiinilise järelvalve all, rase või imetate rinnalast, konsulteerige esmalt arstiga. Toidulisandid ei asenda täisväärtuslikku toitumist!

Säilitada jahedas, kuivas kohas lastele kättesaamatuna. Parim enne - vt. purgi alt.

Toodetud Ühendkuningriikides, GMP tagatud. Tootja: Seventh Wave Supplements Ltd, PO Box 438, Tunbridge Wells, TN2 9NR

Lisainfo:

Oliivipuu on olnud suures hinnas läbi aegade. See on üks vanimaid kultiveeritavaid puid. Oliivileht sisaldab muljetavaldavalt hulgal koostisaineid (seni leitud enam kui 95), sh. bioflavonoide, fütotoitaineid ning looduslikke antioksüdante. Enim tähelepanu väärib aga peamine toimeaine Oleuropein.Oliivides, oliivõlis ja oliivilehtedes sisalduvad polüfenoolid (nt. hüdroksütürosooli ja oleuropeiini kompleks) aitavad kaitsta vere madala tihedusega lipoproteiine ehk LDL osakesi oksüdatiivse kahjustuse eest (antioksüdatiivne toime). Selleks peab tarvitatav oliivõli või oliivipreparaat sisaldama vähemalt 5 mg hüdroksütürosooli ja selle derivaate - oleuropeiin, türosool jt. 20 g oliivõli (NB! mitte kõik oliivõlid ei sobi!) või muu oliivipreparaadi päevase tarbimiskoguse kohta.

Kogus: 90 kapslit, igaühes 60mg oleuropeiini
Reklaambännerid