602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

NEITSI ARGAANIÕLI BIO

TervisetootedÕlidArgaaniõli
Hind:
21.95 EUR

ARGAANIÕLI

Mahetoode Bio Neitsi Argaaniõli on suurepärane õli toidu valmistamiseks ning samas ka väärtuslik toidulisand. Oma spetsiifilise koostise tõttu on neitsi argaaniõli samuti väga hea kosmeetiline õli, hoides ja toites nahka ja juukseid paremini kui teised õlid, toetades rakkude uuenemist ning hoides naha pingul ja nõtke. Lisaks toetab argaaniõli looduslikku naha ainevahetust ning reguleerib naha terviseks vajalikku tasakaalu.

Argaanipuu on üks vanemaid puid maailmas mis on kasvanud Maroko edelaosas juba miljoneid aastaid. Kahjuks ähvardab seda puuliiki sarnaselt paljudele teistele iidsetele liikidele väljasuremine ja koos sellega ka kogu Amazigh-Berberi kultuuri väljasuremine. See puu on andnud nendele inimestele elujõudu ja tööd juba iidsetest aegadest. Seetõttu on UNESCO kuulutanud selle argaanipuu kasvupiikonna 1998. aastast biosfääri reserviks ja kultuuripärandiks.

Argaaniõli koostis

Argaaniõli sisaldab enam kui 80% ulatuses küllastumata rasvhappeid. Linoolhappe ja oleiinhappe proportsioon on märksa kõrgem kui oliivõlis. Argaaniõli sisaldab ebatavaliselt rohkelt alfa-tokoferooli - tokoferoolid on E vitamiini komponendid. Argaaniõli haruldaste taimsete steroolide hulka kuuluvad spinasterol, schottenol ja squalene. Need harvaesinevad taimsed ained on argaaniõlis unikaalses kombinatsioonis. Hulgaliselt teadusuuringuid on näidanud steroolide olulisust.

See argaaniõli on valmistatud Agadiris, Marokos, kasutades õli pressimisel ja filtreerimisel uusimaid seadmeid, õli puhtus ja kangus on protsessi käigus hoolika järelvalve all ning tulemusi kinnitavad laborianalüüsid.

100% puhas esimese külmpressi argaaniõli on argaanipuu mandlivilja (Argania spinosa) puhas ekstrakt. Õlil on unikaalne maitse ning tema väärtuslikud koostisained on hästi säilinud.

100ml toitumisalane teave:

Kaloreid: 3696 kJ / 899 kcal

Proteiin: 0g

Süsivesikud: 0g

- millest suhkruid: 0 g

Rasv: 99.9%

- millest küllastunud: 17.1g *

- millest mono-küllastumata: * 49.9 g

- millest polüküllastumata: * 32.9 g

Kolesterool: <1mg

Kiudained: 0 g

Naatrium: <0.01 g

Vitamiin E: 75 mg (alpha-tocopherol vastab 625%-le soovituslikust päevanormist)

* Arvestatud kui Troglycerid

Pudelis: 250 ml, neitsiõli, orgaanilisest kasvatusest, esimene külmpress.

 

Kogus: 250 ml
Reklaambännerid