602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

MUMIO

MumijoSNToidulisand
Hind:
18.90 EUR

MUMIJO-SHILAJIT, NIMI ayurveda Kontrollitud Ürdid, 60 kapslit=e 32,8 g. BDIH kontrollitud raskemetalli sisaldus.

Koostis: Mumijo (Shilajit) ekstrakt, kapsli materjal hydroxypropylmethyl, täidis tärklis, loovutav agens talk. Sekundaarseid taimseid toitaineid sisaldavad toidulisandid. 500 mg ekstrakti 2 kapslis, ekstrakti suhe 6:1. Toidulisandit 60 kapslis 32,8g.

Tarvitamine: Soovituslik annus 1 kapsel 2 korda päevas. Soovituslikku annust mitte ületada! NB! Toidulisandid ei asenda täisväärtuslikku ja mitmekülgset toitumist!

Säilitada: kuivas ja jahedas, vältida otsest päikesevalgust, mitte hoida külmikus. Hoida lastele kättesaamatult!

Tootja info: NIMI Ayurveda on AHG Ayurveda Handels GmbH, D-22041 Hamburg, toode. Toodetud Indias, VASU Healthcare Pvt.Ltd.poolt, ISO-9001 ettevõte.

Sõna Ayurveda koosneb kahest mõistest: "Ayur" tähendab "elu" ning "Veda" tähendab "tarkust". Ayurveda on seega elamise tarkus. See tarkus hõlmab nii elu füüsilisi kui ka psühholoogilisi ning spirituaalseid aspekte.

LISAINFO:

Mumio ehk Shilajit on ayurveda traditsioonis kõrgelt hinnatud kui rikkalik, puhas, vegetaarne mineraalidekompleks. Mumijo harmoniseerib kõik doshad . Sõna-sõnalt tähendab Mumijo "Mägede Veri" ning aasia kultuurides tuntakse teda juba 2000 aastat kui aktiivse elu jaoks kasulikku toidulisandit.

Kogus: 60 kapslit, a 250mg
Reklaambännerid