602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

HARI TEA "TUMMY IN HARMONY"

TummyInHarmonyHariTea
Hind:
4.35 EUR

HARI TEA - teist sellesarnast sa ei leia! Tõeline meistriteos orgaanilistest ürtidest ja vürtsidest, mis on kombineeritud joogide iidse tarkuse kohaselt kordumatuks, hõrguks joogiks. Iga teesegu annab teatud kindla heaolu efekti. Hari Tea teesegude taga on tuntud joogid, mediteerijad ja õpetajad. Teesegud on puhtast puuvillakangast kotikestes - nii vabaneb maitse täiuslikult!

HARI TEA teesegud on jagatud 4 kategooriasse - mis on just needsamad mida otsime tasakaalus ja harmoonilise elu saavutamiseks: mentaalne, spirituaalne, inspiratiivne ja füüsiline. Tummy in Harmony kuulub füüsilise kategooriasse.

FÜÜSILINE: meie vajadus mürkidest puhastuda, puhastuda nii et kõik toimiks häireteta ning me saaksime edasi liikuda.

TUMMY IN HARMONY: on aegu mil meie kõht muutub mässumeelseks. Mine tea, ehk on ta armukade mõne uue suhte peale vms. Igal juhul keeldub ta midagi aktsepteerimast. Kui kõht on harmoonias, on ülejäänu sinust õnneli - oled ju sina ja sinu toit osake samast jumalast. Ja meepõõsa ning rosmariini maised käivad tõesti käsikäes!

KOOSTIS (kõik koostisained sert.orgaanilised): kaneel, meepõõsas (15%), rosmariin (15%), till, koriander, ingver, aniis, kardemon, jasmiini roheline tee, must pipar, kitsemuraka lehed, tähtaniis, sidrunhein, kurkumijuur, roosiõielehed, nelk, loorberileht.

Kogus: 13 teekotikest, a 2 g
Reklaambännerid