602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

HARI TEA "NEW SENSATION"

NewSensationHARITEA
Hind:
4.55 EUR

HARI TEA – teist sarnast sa ei leia! Need on täiesti pööraselt nauditavad teed, tõeline meistriteos orgaanilistest ürtidest ja vürtsidest, mis on kombineeritud joogide iidse tarkuse kohaselt ainulaadseks, hõrguks joogiks. Keegi teine pole söandanud mängida selliste kombinatsioonidega! Peen roheline tee jaheda mündi ja kuuma chilliga! Või siis pärnaõied kummeliga! Või siis eksootiline must tee chai vürtside ja roosiõitega! Iga teesegu annab teatud kindla heaolu-efekti. Hari Tea saladuse taga on iidseid teadmisi hästi tundvad joogid, mediteerijad ja õpetajad. Need teesegud on valmistatud tõeliste meistrite käe all ning iga teekotike puhtast puuvillasest hõredast kangast on kui pehme pesa, kus puhas teesegu saab vabastada oma täiusliku maitse. Käsitöö!

HARI TEA teed on jaotatud 4 kategooriasse – mis on just needsamad mida otsime tasakaalus ja harmoonilise elu saavutamiseks: mentaalne, spirituaalne, inspiratsiooniline ning füüsiline. Naudi hetke häirimatut vaikust ja tassikest Hari Tea teed!

Lahtised teesegud, 100% puuvillast teekotikesed, ei mingeid klambreid ega liime, käsitöö! Ainulaadsed maitsed!

KATEGOORIA: INSPIREERIV – meie suutlikkus luua: mis on võimalik? Millised unistused süütavad meie loometule? Igapäevaelu võib olla pisut igapäevane. Kuid kas pole igas hetkes midagi erilist, kui me vaid seda näha suudame?

NEW SENSATION/NEUER SCHWUNG – kas mäletad nooruse värskust? Hibiskus ja münt. Kes meist ei vaata täiskasvanuna igatsevalt tagasi noorusaega, mil pulbitsesime lõpmatust energiast? Me kulutame tohutult aega ja raha et rahuldada oma igatsust uudsustunde järele – õhinat võtta elu ilma piirangutele mõtlemata. Me armastame seda vana head uudse kogemuse tunnet. Ja päris kindlasti armastame me hibiskuse ja mündi värskendavat maitset!

KOOSTIS (kõik sertif.orgaanilised): Hibiskus 21%, till, kibuvits, spearmint 7%, piparmünt 7%, kaneel, roheline rooibus, õun, röstitud sigur, kitsemuraka lehed, must pipar, zhenzhenni ekstrakt, kookospähkel, kurkumijuur, roosiõie lehed.

Pakis 10 teekotikest puuvillamarlist riides.

 

Kogus: 10 teekotikest, a 2 g
Reklaambännerid