602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

HARI TEA "MYSTERY OF DESIRE"

MysteryofDesireHARITEAHT
Hind:
4.55 EUR

HARI TEA – teist sarnast sa ei leia! Need on täiesti pööraselt nauditavad teed, tõeline meistriteos orgaanilistest ürtidest ja vürtsidest, mis on kombineeritud joogide iidse tarkuse kohaselt ainulaadseks, hõrguks joogiks. Keegi teine pole söandanud mängida selliste kombinatsioonidega! Peen roheline tee jaheda mündi ja kuuma chilliga! Või siis pärnaõied kummeliga! Või siis eksootiline must tee chai vürtside ja roosiõitega! Iga teesegu annab teatud kindla heaolu-efekti. Hari Tea saladuse taga on iidseid teadmisi hästi tundvad joogid, mediteerijad ja õpetajad. Need teesegud on valmistatud tõeliste meistrite käe all ning iga teekotike puhtast puuvillasest hõredast kangast on kui pehme pesa, kus puhas teesegu saab vabastada oma täiusliku maitse. Käsitöö!

HARI TEA teed on jaotatud 4 kategooriasse – mis on just needsamad mida otsime tasakaalus ja harmoonilise elu saavutamiseks: mentaalne, spirituaalne, inspiratsiooniline ning füüsiline. Naudi hetke häirimatut vaikust ja tassikest Hari Tea teed!

Lahtised teesegud, 100% puuvillast teekotikesed, ei mingeid klambreid ega liime, käsitöö! Ainulaadsed maitsed!

INSPIREERIV – meie suutlikkus luua: mis on võimalik? Millised unistused süütavad meie loometule?

Igapäevaelu võib olla pisut igapäevane. Kuid kas pole igas hetkes midagi erilist, kui me vaid seda näha suudame?

MYSTERY OF DESIRE - alistu veetlusele! Mis toimub huvipuuduse ja iha tekkimise vahepeal? Ühel hetkel puhkab libiido mõnusasti ja järgmisel näib ta olevat vallutanud iga raku! Kas see on keemia? Aroom, mis viib sind tagasi teise aega? Häire elektromagnetväljas? Ehk on parem kui mõned asjad jäävadki vastuseta. Me pühitseme iha mõistatust nii nagu ka chilli ja shokolaadi oma.

Koostis: Kakaokoored (54%), aniis, kitsemurakalehed, maisiõied, ingver, hibiskus, kaneel, kurkkumijuur, must pipar, kookospähkel, lavendliõied, chillipipar (alla 2%), vanilje, looduslik maitseaine, roosi õielehed. Koostisained orgaanilisest kasvatusest.

Kogus: 10 teekotikest, a 2 g
Reklaambännerid