602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

HARI TEA "MINDSCAPE"

MindscapeHariTea
Hind:
3.95 EUR

HARI TEA - tee mille sarnast teist ei leia! Tõeline meistriteos orgaanilistest ürtidest ja vürtsidest, mis on kombineeritud joogide iidse tarkuse kohaselt kordumatuks, hõrguks joogiks. Iga teesegu annab teatud kindla heaolu efekti. Hari Tea teesegude taga on tuntud joogid, mediteerijad ja õpetajad. Teesegud on puhtast puuvillakangast kotikestes et maitse vabaneks täiuslikult.

HARI TEA teesegud on jaotatud 4 kategooriasse - mis on just needsamad mida otsime tasakaalus ja harmoonilise elu saavutmiseks: mentaalne, spirituaalne, inspiratiivne ja füüsiline. Mindscape on mentaalse kategoorias.

MENTAALNE - meie suutlikkus hoomata: me vajame aju mis suudab kiiresti mõista ning kalkuleerida igat olemasolevat infokildu. Meie vaesed väsinud ajud - nii palju informatsiooni! Kuhu peab siis veel loovuseks ruumi jääma!

MINDSCAPE/GEISTESBLITZ - meelemaastik - vahel tundub aju pööravat pisut segaseks. Võib-olla oled hommikul liiga aegalselt end liigutama hakanud. Võib-olla on see lihtsalt pärastlõunane äravajumine. Võib-olla tunned et oled sammukese oma mängus maha jäänud. Kui sinu fookuses on meelemaastik, siis läheb mõte selgeks, oled lõdevstunud, ent samas karge - nii nagu klassikaline ingveri ja sidruni maitse.

KOOSTIS (kõik koostisained orgaanilised): Ingver 42%, sidrunhein 12%, kurkumijuur, kardemon, piparmünt, salvei, ginko, must pipar, sidrun mürt, sidrunimahl, roosiõielehed.

Kogus: 10 teekotikest, a 2 g
Reklaambännerid