602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

HARI TEA "INNER CONNECTION"

InnerConnectionHARITEA
Hind:
4.35 EUR

INNER CONNECTION - sisemine ühendus. Tere tulemast koju! See on seal kus on su süda. Tüümian & Rooibos. Elu toob sinu ette otsustava olukorra ning ka sinu parimad sõbradja nõuandjad ei oska öelda, mida peaksid tegema. Kuhu sa lähed? Kõrgeim tarkus on meie sees. Sa pead saama ühenduse selle osaga endast, mis on osake kõigest, saavutama sisemise ühenduse. Südame uksest pääseme ihaldatud paika. Ja miks peaksid sinu maitsenäsakesed kannatama - tüümian ja rooibos ühenduvad kaunilt sinu tajudega!

Koostis: Rooibos (52%), tüümian (11%), sidrunhein, mesipõõsas, kardemon, piparmünt, kaneel, kurkum, must pipar, sidrunmürt, sidrunimahl, apelsinikoor, roosiõielehed. Kõik koostisained kontrollitud orgaanilisest kasvatusest.

Pakis 10 teekotikest puuvillakangast.

HARI TEA - teist sellesarnast sa ei leia! Need on täiesti pööraselt nauditavad teed, tõeline meistriteos orgaanilistest ürtidest ja vürtsidest, mis on kombineeritud joogide iidse tarkuse kohaselt kordumatuks, hõrguks joogiks. Iga teesegu annab teatud kindla heaolu efekti. Hari Tea teesegude taga on tuntud joogid, mediteerijad ja õpetajad. Teekotikesed on puhtast puuvillakangast kotikestes, mis tagab täiusliku maitse vabanemise.

HARI TEA teesegud on jaotatud 4 kategooriasse - mis on just needsamad mida otsime tasakaalus ja harmoonilise elu saavutamiseks: mentaalne, spirituaalne, inspiratiivne ja füüsiline. Inner Connection kuulub Spirituaalse kategooriasse.

SPIRITUAALNE - meie suutlikkus olla ühenduses: varem või hiljem peame tunnistama, et me ei ole üksi, vaid osa süsteemist - igaüks meist laine samas elu-ookeanis.

Lahtised teesegud, 100% puuvillasest hõredast kangast teekotikestes, ei mingeid klambreid ega liime, puhas käsitöö!

Reklaambännerid