602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

HARI TEA "HEART CENTER CALM"

HeartCentreHARITEA
Hind:
4.35 EUR

HARI TEA "HEART CENTRE CALM" - rahulik südamekeskus. Ava aken oma südamekeskusse! Kas tunned end ebamääraselt, justkui ebamugavalt, pisut ärevana ja seda vahel ilma igasuguse põhjuseta? Kui südamekeskuses on rahu, siis tunned oma teadvelolekut just seal. Kui vaatad läbi oma südame akna, tundub kõik rahulikum ja meeldivam - eriti koos pärnaõite ja kummeliga!

Koostis: Pärnaõied (52%), kummel (26%), ingver, salvei, kurkum, must pipar, roosi õielehed. Kõik koostisained kontrollitud orgaanilisest kasvatusest.

Pakis 10 teekotikest, lahtine tee puuvillakangast kotikestes.

HARI TEA - teist sellesarnast sa ei leia! Need on täiesti pööraselt nauditavad teed, tõeline meistriteos orgaanilistest ürtidest ja vürtsidest, mis on kombineeritud joogide iidse tarkuse kohaselt kordumatuks, hõrguks joogiks. Iga teesegu annab teatud kindla heaolu efekti. HARI TEA teesegude taga on tuntud joogid, mediteerijad ja õpetajad. Teekotikesed on puhtast puuvillasest kangast, mis tagab täiusliku maitse vabanemise.

HARI TEA teesegud on jaotatud 4 kategooriasse  - mis on just needsamad mida otsime tasakaalus ja harmoonilise elu saavutamiseks: mentaalne, spirituaalne, inspiratiivne ja füüsiline. Heart Centre calm kuulub Spirituaalse kategooriasse.

SPIRITUAALNE - meie suutlikkus olla ühenduses: varem või hiljem peame tunnistama, et me ei ole üksi, vaid osa süsteemist - igaüks meist laine samas elu-ookeanis.

Lahtised teesegud, 100% puuvillasest hõredast kangast teekotikestes, ei mingeid klambreid ega liime, puhas käsitöö!

Kogus: 13 teekotikest
Reklaambännerid