602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

Guerande sool, jäme, hall

Guerande1kgJämeSG
Hind:
4.49 EUR

Gurmaanide, terviseteadlike inimeste ning prantsuse tippkokkade ja -restoranide lemmik - Sel de Guerande - 100% looduslik, käsitsikorjatud sool kuulsatelt Terre de Sel soolaväljadelt Prantsusmaal, Bretagne piirkonnas. Rafineerimata, pesemata, valgendamata, absoluutselt lisanditevaba sool, mida on rikastanud ja kuivatanud vaid väike ja tuul ning toitnud Atlandi ookean. See on sool, mis on säilitanud endas kõik ookeaniveele iseloomulikud mineraalid ja mikroelemendid (ookeanivees neid 92!) ja seda inimese füsioloogiale eriti sobilikus kontsentratsioonis ja vormis. Sisaldab rohkelt bio-omastatavat magneesiumi ( 420mg 100g kohta ehk 112% soovitatud päevanormist, kaltsiumi ja rauda).  Naturaalse mineraalidesisalduse ning magneesiumisoolade tõttu on sool hallika värvusega ja niiske. Soolakristallid on looduslikule soolale iseloomulikult küllalt väikesed, säravad ja kuubikukujulised.

Sel de Guerande sool on kaitstud EL Kaitstud Geograafilise Indikatsiooni märgisega, omab Nature & Progres orgaanilise loodustoote garantiimärgist, ISO 9001 ning IFS (rahvusvahelise toidu standardi) sertifikaate.

Säilitada kuivas, jahedas ja pimedas. Peale pakendi avamist aga kaanega savi-või kivinõus, sest looduslik sool tahab hingata.

Lisa soola roale toiduvalmistamise lõpus! Toob toidu loomuliku maitse eriti hästi esile.

Kogus: 1 kg
Reklaambännerid