602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

GHEE, Bioland

GheeBioland500SN
Hind:
11.95 EUR

Ghee ehk selitatud või on üks kergemaid rasvasid, ideaalne toidu valmistamiseks. Ayurveda terviseõpetuse kohaselt on ghee hea seedimisele, parandades imendumist ja omastamist, toidab kudesid, parandab mälu, õlitab sidekudesid ning teeb keha painduvaks. Enim kasu saavad ghee tarvitamisest Vatta ja Pitta kehatüübid. Kapha kehatüübiga ning Kapha tasakaalutuse all (näit.rasvumine, kõrge kolesterool) kannatavad inimesed peaksid gheed tarvitama piiratud koguses.

Ayurveda kohaselt aitab ghee puhastada peenenergia kanaleid ning aitab viia ravimtaimede ravitoimet kehakudedesse. Ghee tarvitamisest tuleks loobuda kõrge Ama (toksiinid kehas) seisundite puhul.

Ghee on eelistatud rasv praadimisel ning vürtside kuumutamisel aroomide vabastamise eesmärgil. Ayurveda kohaselt on toatemperatuuril vedelad õlid kuumutamiseks ebasobivad, kuna nad muutuvad ebastabiilseks ning tekivad vabad radikaalid. Rasvad, mis on toatemperatuuril tahked (kookospähkel, ghee, loomsed rasvad) on kuumutamisel stabiilsemad.

Ghee on suurepärane ka massaazhiks ning ürdisalvide põhjaks. Gheed peetakse nektaritaoliseks kõigi jaoks, kes soovivad elada ayurveda põhimõtete kohaselt ning säilitada head tervist.

Kogus: 480g
Reklaambännerid