602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

GHEE, Bioland

GheeÕlidSN
Hind:
5.95 EUR

Ghee ehk selitatud või on üks kergemaid rasvasid, ideaalne toidu valmistamiseks. Ayurveda terviseõpetuse kohaselt on ghee hea seedimisele, parandab imendumist ja omastamist, toidab kudesid, parandab mälu, õlitab sidekudesid, teeb keha painduvaks. Enim kasu saavad ghee tarvitamisest Vata ja Pitta kehatüübid. Kapha kehatüübiga ning Kapha tasakaalutuse all kannatavad inimesed (näit. kõrge kolesterool. rasvumine) peaksid gheed tarvitama piiratud koguses.

Ayurveda kohaselt aitab ghee puhastada peenenergia kanaleid ning aitab viia ravimtaimede ravitoime kehakudedesse. Ghee tarvitamisest tuleks hoiduda kõrge ama (toksiinid) seisundite puhul.

Ghee on eelistatud rasv praadimisel ning vürtside kuumutamisel aroomide vabastamise eesmärgil. Ayurveda kohaselt on toatemperatuuril vedelad õlid kuumutamiseks ebasobivad, kuna nad muutuvad ebastabiilseks ning tekivad vabad radikaalid. Rasvad, mis on toatemperatuuril tahked (kookospähkel, ghee, loomsed rasvad) on kuumutamisel stabiilsemad.

Ghee on suurepärane ka massaazhiks ning ürdisalvide põhjaks. Gheed peetakse nektaritaoliseks kõigi jaoks, kes soovivad elada ayurveda põhimõtete kohaselt ning säilitada head tervist.

Kogus: 220 g
Reklaambännerid