602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

FUSHI ANANDA MYSORE VAIP

AnandaMysoreFushi
Hind:
36.95 EUR

ANANDA MYSORE VAIP

Sanskritikeelsest sõnast ANANDA – JOOVASTUS – inspireeritud ANANDA MYSORE VAIP on käsitsi kootud, parima kvaliteediga rikkalikust orgaanilisest puuvillast. See on originaaltraditsioonist lähtuv jooga“matt“ ning sobib enamuse joogastiilide tarvis. Vaip ei ole kindlasti sama mis matt, ent väga paljud joogid kasutavad vaipa. Vaipa võib kasutada ka näiteks joogamati peal või siis vabas õhus praktiseerides. Vaip püsib hästi nii joogamatil kui põrandal ning on kvaliteetselt valmistatud ja kaunis silmale. Violetne toon seostub kujutlusvõimega ning on olemuselt sissepoole vaatav – lastest meil saada ühendust oma sügaval peidus olevate mõtetega.

ANANDA MYSORE VAIP on valmistatud keskkonnasõbralikke ning GOTS (the Global Organic Textile Standard) poolt heaks kiidetud värve kasutades, vaip on kootud traditsioonilises stiilis. ÖKO vaip!

HOIUSTAMINE: Rulli vaip kokku kui seda enam ei kasuta ja hoia otsese päikesevalguse eest kaitstuna.

PUHASTAMINE: Fushi Ananda Mysore vaip on 100% puuvillast ja vaipa võib pesta pesumasinas, õrnal pesurezhiimil ja ainult külma veega! Veel parem pesta kausis külma veega kasutades väga vähe pesuvahendit ja riputada kuivama.

KUIDAS HAARDUVUST PARANDADA: Tee vaip enne kasutamist kergelt niiskeks (kas siis kogu vaip või ainult käte-jalgade paiknemise kohalt).

MÕÕT: 71cm x 187cm

• Pikem külg 187cm

• Orgaaniline sertifitseeritud puuvill

• Öko-sõbralik – valmistatud orgaanilisest puuvillast ja orgaaniliste tunnustatud keskkonnasõbralike värvidega.

• Käsitsikootud traditsioonilistel käsi-kangastelgedel

• Väga vastupidav ja tihe kude

Pikkus: 187
Suurus: 71 cm x 187 cm
Värvus: Lilla
Reklaambännerid