602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

CHYAWANPRASH NIMI AYURVEDA

ChyawanprashNIMIToidulisandidSN
Hind:
28.95 EUR

CHYAWANPRASH (Chyavanprasan) on üks vanemaid ayurveda ürdi-puuvilja segusid millel on rohkelt erinevaid looduslikke komponente. See on ka üks olulisemaid ayurveda toidulisandeid. 

Chyawanprash baseerub Amla-viljal (Amalaki), mis on karusmarja-sarnane vili ja millel on märkimisväärne C-vitamiini sisaldus, gheel (selitatud või), meel, roosuhrul ja erinevatel ürtidel ning vürtsidel, mis segatakse kokku erilisel, keerukal moel iidsete traditsioonide kohaselt. Tulemuseks on ainulaadne, hõlpsastiseeditav Amla ürdi püree väärtuslike elujõudu toitvate koostisainetega.

Nimi Ayurveda Chyawanprash sisaldab ainult orgaanilisest kasvatusest pärinevaid koostisaineid ning on väga puhta, laboratoorselt testitud kvaliteediga. Dzhemmilaadne segu meenutab pisut ploomidzhemmi ürtide ja vürtsidega, maitse ei ole liiga magus ning on kerge vürtsise alatooniga.

Koostis:

Roosuhkur *, mesi *, ghee (Butyrum) *, Amla (Emblica officinalis) *, kardemon *, pikk pipar *, Ashwagandha (Withania somnifera) *, Vasa (Adhatoda vasica) *, Haritaki (Terminaliachebula) *, Gokshura (Tribulus terrestris) *, Pueraria tuberosa *, Bilva (Aegle marmelos) *, Mustha (Cyperus rotundus) *, Shatavari (Asparagus racemosus) *, Ayurvedic ürtide-vürtside segu *.

* Sertifitseeritud orgaaniline.

Kasutus:

1-2 teelusikatäit hommikul vähese piimaga või sooja joogiga. Chyawanprashi võib kasutada ka määrdena või lisada jogurtile, teraviljatoidule, vms.

Hoia kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest, ära pane külmikusse! (Chyawanprash säilib pikka aega ka ilma külmikus hoidmata).

Kvaliteedimärgis "BDIH kontrollitud – raskemetallide sisaldus kontrollitud". 

Kaal: netto 500 g, klaaspurgis.

 

Kogus: 500g
Reklaambännerid