602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

CHI CAFE DR.JACOB`s

ChiCafeJoogidSN
Hind:
19.98 EUR

CHI CAFE DR JACOB`S

Chi Cafe Dr. Jacobsilt – esimene lahustuv kohv maailmas aedviljakiudaine ning eriliste ürtide rikkalike ekstraktidega. Sisaldab 20% kohvi. Chi Cafe elustab, koormamata samas magu või alandamata energiareserve. Sertifitseeritud orgaaniline.

Chi Cafe on maole õrn ja soolestikule toitev. Iga tassike seda lahustuvat hõrku kohvijooki sisaldab 4 grammi leebet ja kehale eriti sobilikku kiudainet: prebiootilisi kiudaineid mis toidavad ja tugevdavad kasulikke soolestiku baktereid. Need erilised kiudained on saadud akaatsia kiust ja on 100% looduslikud, maitsetud, hästi kokkusobivad ja vees täielikult lahustuvad.

Aasia traditsioonis peetakse kõhtu Chi – hea tervise aluseks oleva eluväe – asukohaks. Uudne meditsiiniteadus peab meie kõhtu vastutavaks heaolu ja vitaalsuse eest. See on koduks 80% meie immuunsüsteemist ja hõlmab meie „kõhu aju“, mis koosneb enam kui 100 miljonist neuronist.

Toitumisspetsialsitid soovitavad vähemalt 30g keha pool omastatud kiudainet päevas, enamus inimesi tarvitab aga 15g või alla selle. 100 aastat tagasi oli tavapärane et inimesed said toiduga enam kui 100 grammi kiudainet päevas.

CHI CAFE KOOSTIS:

Akaatsia kiud* (75%, lahustuv kiudaine), lahustuv kohv* (20%), naturaalne maitseaine (Reishi ekstraktiga), guaraana ekstrakt* (1.5%), Zhenzhenni ekstrakt* (0.1%).

*sertifitseeritud orgaaniline

Araabika kohv

Arabica kohv kasvab hästi mäestikes. Kohvitaimel on valged õied intensiivse aroomiga mis valmivad sügavpunasteks kohvimarjadeks. Araabika kohvil on selgelt eristuv aroom ning teda tuntakse tema hea seedimisele mõjuva toime poolest. Kohvioad röstitakse õrnalt ning nendest valmistatakse lahustuv kohv Dr. Jacob’s Chi Cafe tarvis.

Guarana

Selles amazonase stimuleeriva toimega taimes leiduv guaranatiin ja kafeiin toimivad aeglaselt kehale.

Reishi seen

Reishit (Ganoderma lucidum) peetakse aasia rahvapärimuses juba tuhandeid aastaid „imetaimeks“. Tema hiinapärane nimetus on „Ling Chi“ mis tähendab „surematuse seen“. Reishi on väga tõhus looduslik toonikum.

Zhenzhenn

Zhenzhenni tuntakse kogu maailmas elu eliksiirina. Aasias oli vanal aja tema vahetusekvivalendiks kuld.

Lahustuv pulber.

Karbis: 400 g.

 

Kogus: 400g
Reklaambännerid