602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:
Ostukorv
NimiKoodHindKogusSummaKustuta
Toote hinnale lisandub transpordikulu (v.a ise kauba järele tulles) mida näete ka tellimust esitades, orienteeruv maksumus on 3.60 EUR ITELLA Smartpost ja 3.95 EUR OMNIVA pakiautomaatide puhul ning 5.50 EUR kullerteenuse valikul. Lõplik summa täpsustatakse tellimuse ülevaatamisel ning esitatakse Ostjale edastataval ettemaksuarvel. Ostja võib tellimuse eest jätta tasumata kui soovib tellimusest loobuda. KOMMENTAARIDE LAHTRISSE TELLIMUSE VORMISTAMISEL MÄRKIGE PALUN: - SOOVITUD TOOTEVÄRV - KÜSIGE POCOPAY QR KOODI kui soovite tasuda POCOPAY kiiret makseteenust kasutades - SOOVITUD PAKIAUTOMAADI ASUKOHT, vt. nimekirju www.smartpost.ee ja www.omniva.ee/kaart (klikka avalehel OMNIVA logol!). NB! PÖÖRAKE TÄHELEPANU SELLELE, ET OMNIVA AUTOMAADID ASUVAD VÄLJAS JA VÄGA KÜLMADE VÕI KUUMADE ILMADEGA VÕIB SEE KAHJUSTADA MÕNINGAID TOOTEID! (ka joogamatt ei taha miinuskraade!) - MUUD TEILE OLULISED KOMMENTAARID Antud tellimuse vormistamisel ja kinnitamisel nõustute meie webipoe põhimenüüs avaneva "OSTUINFO" all toodud tingimustega, sh. toote tagastamist puudutavate tingimustega - lugege palun tähelepanelikult läbi! Enne ostu sooritamist lugege palun korralikult läbi ka toote info all olev toote kirjeldus ning soovitatud lisainformatsioon! Täname!
Kokku ilma KM-ta: 0.00 EUR
KM: 0.00 EUR
KOKKU: 0.00 EUR

Kättesaamise võimalused

OMNIVA kullerteenus. Hind orienteeruvalt 5.50 EUR. Hind sõltub kättetoimetamiskohast ja saadetise kaalust ning mõõtmetest, täpse hinna anname teile enne lõpliku arve vormistamist teada. Kui valid kättetoimetamise kulleriga, siis lisa "Kommentaaride" kasti lehekülje allosas kulleri jaoks vajalik info kui see erineb tellimuses esitatud andmetest: saaja nimi, mobiiltelefoni number, kättetoimetamise täpne aadress ja muud vajalikud kommentaarid. Kättetoimetamine reeglina 1-3 tööpäeva jooksul.
Eesti Posti pakiautomaat. Vali endale sobiv automaat www.post24.ee ning kirjuta see "Kommentaarid" lahtrisse. NB! Suuremate mattide puhul (Manduka PRO, PRO XL) valige palun võimaluse korral Smartpost või siis Omniva KULLERteenus, täname! NB! Külmade ilmadega ja ka väga kuumade ilmadega valige samuti võimalusel Smartpost teenus, samuti kui teil on pakiga kiire!
Vali välja endale sobiv pakiautomaadi asukoht www.smartpost.ee leheküljelt ning märgi see lahtrisse "Kommentaarid". Paki kättetoimetamine reeglina 2 tööpäeva jooksul. Kauba kättesaamine automaadist toimub teile kauba kohalejõudmisel SmartPOST poolt automaatselt SMS abil saadetava uksekoodi abil.
Et kauba üleandmises kokku leppida võta palun ühendust mobiiltelefonil 5068437 või saada e-mail info@joogaklubi.ee Kauba saab kätte Pärnamäe tee 101, kindlasti on vajalik eelnevalt ajas kokku leppida (meil ei ole füüsilist kauplust).

Kontaktinfo

Arve info

Kohustuslikud väljad on märgistatud punase tärnikesega, ülejäänud väljadest täida vaid need, mida soovid näha ka arvel.
Reklaambännerid