602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

BLUE ICE TURSAMAKSAÕLI

BlueIceCodLiverOilLiq7WToidulisand
Hind:
48.95 EUR

BLUE ICE FERMENDITUD TURSAMAKSAÕLI - maitsestamata, looduslik Omega-3 rasvhapete allikas. Looduslik tursamaksaõli omab pikka ja rikkalikku ajalugu inimeste varustamisel looduslike vitamiinidega A ja D ning teiste toitainetega. Blue Ice Fermenditud Tursamaksaõli testitakse regulaarselt vitamiinide A ja D metaboliitide osas.

Toitumisalane teave:

Soovituslik annus 2ml (2g), doseerimine spetsiaalse dosaatori abil. Purgis on annuseid 118.

Ühes annuses %päevanormist (2000 kalorise dieedi korral):kaloreid 20, kaloreid rasvast 15, Kogurasv 2g (3%), küllastunud rasv 0,5g (3%), kolesterool 5mg (2%).

Koostis: Fermenditud tursamaksaõli. Sisaldab kala. Säilitada külmikus või pimedas ja jahedas kohas. Võib muutuda kõlmikus häguseks või tahkjaks.

Parim enne: vaata purgilt

Tootja: Green Pasture Products, O`Neill, NE68763 USA

Lisainfo:

Paljudel kuulsatel kultuuridel on olnud üks ühine püha toit, millele need inimesed toetusid et hoida oma keha, meel ja vaim tugevana - see oli fermenditud kala-ja kalamaksaõli. Võimas rooma sõdalane tarvitas igapäevaselt fermenditud kalaõli, stoiline skandinaavia viiking hoidis oma kodumakaj ukse taga tünni fermentivate kalamaksadega. Ka vanaemal oli tarkust hoida pudelike kalamaksaõli oma sahvris. NB! Toode ei ole ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, raviks ega ennetamiseks.

Ajalooliselt püha toit:

Oma ajaloolistel rännakutel mööda maailma kohtas Dr.Weston A.Price kultuure, kelle keha, meel ja vim olid silmapaistvalt tugevad. Ta täheldas seost nende inimeste erakordse tervise ja heaolu ning nende poolt tarvitatavate pühade toitude vahel.

Kogus: 237 ml
Reklaambännerid